Kontakt.

Du er altid velkommen til at kontakte Dansk Skolebridge

Direktør:

Morten Bilde

Mobil: 28 30 27 17
Email: morten@skolebridge.dk

Folkene bag Dansk Skolebridge:

Charlotte Monberg
Per Ebdrup
Anna von Lowzow
Michael Krogh Andersen
Lars Svenning Andersen
Søren Riemer

Nordjylland:

Morten Bilde

Mobil: 28 30 27 17
Email: morten@skolebridge.dk

Østjylland:

Niels Henriksen

Mobil: 60853107
Email: niels@skolebridge.dk

Sydjylland:

Mette Jakobsen

Mobil: 31 65 65 80
Email: krathuse@hotmail.com

Fyn:

Claus Lund
Mobil: 42657656

København:

Camilla Husted-Nielsen

Mobil: 40 36 26 11
Email: camilla@skolebridge.dk

Vilhelm Wedell-Wedellsborg

Email: vilhelm.wedell@skolebridge.dk

Syd- og Midtsjælland:

Eivind Sveinbjørnsson

Mobil: 24 82 46 74
Email: eivind@skolebridge.dk

Gerda Silke Holm

Mobil: 21 80 92 05

Lolland-Falster:

Knud Erik Vedsted

Mobil: 28 28 69 28
Email: knud_erik@skolebridge.dk

Midt-/Vestjylland:

Niels Andreasen

Mobil: 61 28 32 62
Email: nielsa@skolebridge.dk

Mere end 200

skoler

mere end 20.000

elever

Mere end 15

virksomheder, støtter dansk skolebridge